HAKKIMIZDA

VRPRO olarak Türkiye’nin oto elektroniği ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak ve otomotiv sektörüne farklı bir bakış açısı getirmek amacıyla başladığımız bu yolculukta sektörün ihtiyaçlarını, müşteri taleplerini ve kendi tecrübelerimizi harmanladık. Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve üstün Ar-Ge çalışmalarımızdan aldığımız güç ile ürün yelpazemizi her gün genişletiyor ve E-ticarete farklı bir perspektif kazandırmak için üretimde mükemmellikten ödün vermiyoruz.

Kaliteli

Yurt içinde ve dışında en güncel teknolojileri yerinde takip ediyor ve son teknolojiyle geliştirdiğimiz ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak için adım atıyoruz. Üretim, paketleme ve nakliye süreçlerinde tüm ürünlerimizi titizlikle takip ediyor ve ürünlerimizde %100 fiyat/performans oranını gözetiyoruz. E-Ticaret tecrübesini bizimle beraber yaşamayı tercih eden tüm müşterilerimizin bize olan güven duygusunu ön planda tutuyor ve karşılığını kaliteli ürünlerle vermeyi amaçlıyoruz.  

Müşteri Odaklı

Tüm müşterilerimizin online alışveriş deneyimlerini, talep ve ihtiyaçlara doğru ve avantajlı çözümler üreterek bir adım daha ileriye taşıyoruz. Kaliteyi ucuza sunuyor ve birkaç tıkla müşterilerimize anında destek oluyoruz.  

Güvenilir

Sektörün çıtasını yükselten hizmet anlayışımızın yanısıra güvenilir bir alışveriş ortamı sağlamak için gerekli güvenlik önlemlerini sağlıyor ve tüm alışverişleri 256 bit SSL sertifikası ile koruyoruz.